Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Прошле године други откос сам већ завршио и после није ни било шта да се коси. Ове године што сам покосио бацио.
 
Počela da pada. Taman što sam završio špartanje(ono što je moglo). Ostalo mi još, da li će moći da se radi sledeće nedelje, (najavljuju toplije i bez padavina) videćemo...:kisa:
 
Nema za čime da žališ.

Jagodina deo uz autoput može samo pirinač sad da se sadi.Moj kukuruz će noćas da se prošeta do komšije, a komšijn ode u potok :D
 
Vi imate klimu i padavine sa nekog drugog dela sveta,mozda Amazon sume ....
Kod nas ili nema kise 2 meseca ili pad ko luda leti. Sela uz Jastrebac dobijaju vise padavina vuce jezero i planina. Ovde kisa dolazi samo sa zapadne/severo zapadne strane, na jugu odvuce morava i na istoku nema sanse da preskoci moravu a cesto sevaju munje na istocnu stranu ali nece da dodje kisa sa istoka nema sanse. I sa zapadne strane cesto padne do Trstenika, Stopanje ovde okinva, brdo basare gde je radar isto je nekada granica mi ostanemo bez kise dodje do basara i padne u delu sela i to je to.
 
Kod nas vec 22h pada bez sekunde fuseraja, sad gledam, prognoziraju sve do 12 h danas.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh