Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Дувао је јак ветар целу ноћ, са јаким ударима, срећом није много падало снега, направио је велике наносе испод складова и око кућа. ПС. Каже новинсрка из Ивањице долази им зима са Пештера, дува северац, а Пештер је јужно од Ивањице.Није ми јасно како( није јој први пут)?

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Da, zaista neshvatljivo neznanje. To je elementarna geografija i snalažljivost pobogu. Mogu da razumem kad stalno imaju lapsuse sa meteo pojmovima, jer ipak većina njih su samo TV lica, veze sa meteorologijom nemaju.

Prija malo suv led, nek potamani ako može ovu gamad malo.

Po podacima iz mog obližnjeg Kraljeva, što se snega tiče ovo je najgora zima do sada u poslednjih 85. godina nažalost, gora čak i od one 2006-2007. Temperaturno to ipak neće biti slučaj.
 
Koliko ce potrajati ova hladnoca i hoce li biti snega?
Ja se iskreno nadam da ce jos ovako potrajati, sada i treba da bude hladno

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mene ovakvi tekstovi i novinari/reporteri ne cude. Kako non stop iskacu novi copy paste portali, stranice, grupe itd uz svakojake koji se nazivaju novinari kojima opsta kultura i poznavanje materije nije jaca strana. Senzacionalizam u naslovima kao clickbait, tzv cancel kultura, promocija gej populacije pa i veganstva su po meni trenutno medju najgorim stvarima u ovim vremenima. Bas mi nekako deluje da svet ide u k...c.
Bas danas citam kako se Australijanci cude kako je pre godinu dana preko 70% ispitanika mrzelo Djokovica a da je sad totalno drugacija situacija i vecini je neka vrsta heroja. Jbg izgleda da mentalitet stada nije samo nas problem vec globalni.
 
Mene ovakvi tekstovi i novinari/reporteri ne cude. Kako non stop iskacu novi copy paste portali, stranice, grupe itd uz svakojake koji se nazivaju novinari kojima opsta kultura i poznavanje materije nije jaca strana. Senzacionalizam u naslovima kao clickbait, tzv cancel kultura, promocija gej populacije pa i veganstva su po meni trenutno medju najgorim stvarima u ovim vremenima. Bas mi nekako deluje da svet ide u k...c.
Bas danas citam kako se Australijanci cude kako je pre godinu dana preko 70% ispitanika mrzelo Djokovica a da je sad totalno drugacija situacija i vecini je neka vrsta heroja. Jbg izgleda da mentalitet stada nije samo nas problem vec globalni.
To što su mrzeli pa sad slavili Đokovića je samo pokazatelj koliko je lako manipulisati ljudima putem medija. Pogotovo sa starijima... Gori su od dece od 3 godine koja veruju u jednoroge...

Da ne idem u 📴, što se vremena tiče baš jak mraz zadnja 3 jutra 🥶🥶🥶

Juče ko za baksuz pukne cev ispod ventila na česmi u bašti 😡 Pola dana nisam prste osećao koliko su promrzli... 🙄
 
Јуче чистио, данас опет. Дува ветар и само га носи по површини. Тренутно -7.
ae599e582a634b0a1a3eb90cb4be604b.jpg
0667793575fc0d88a69e715b2f19523c.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Sta znaci to P iza 539 ?.Jel to oni na plin ?,vidjao sam na sajmu dok je bio imt jos kolko tolko radio,vidjao sam neke modele sa plinskom bocom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh