Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strašni oblaci nad svernim delom našeg atara. Tutnji grmljavina samo tako iz tog pravca.
Moji Razlevi (zapadni deo atara prema Vrbasu) ostaše suvi. Jebeš sreću...
I za južni deo sam čuo da je bilo pljuskovito samo do radio stanice, južnije prema Sirigu mršavo...

edit: poslednja radarska slika pokazuje da će verovatno i zapadni deo atara pokisnuti, idu neki oblaci od Vrbasa...

p.s. smorih ja sa ovim pisanjem
 
Poslednja izmena:
Rupa,svuda oblaci okolo a ovde przi.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Је.бем ти и кишу и време и жетву и све у три лепе материне, сада пада кад треба ово мало јада да се склони. Две пуне приколице ми кисну јеб.о је ко је сада послао лије као ненормала преко 20л за 10 минута са хледом нападала и још лије.
 
Је.бем ти и кишу и време и жетву и све у три лепе материне, сада пада кад треба ово мало јада да се склони. Две пуне приколице ми кисну јеб.о је ко је сада послао лије као ненормала преко 20л за 10 минута са хледом нападала и још лије.
A kod nas qurčina+sunce...sve prolazi iznad nas...
 
Kakvo cudno kretanje oblaka ,igraju se k'o jarici po livadi ,svaki vodi svoju politiku i ide nekim svojim pravcem.
 
Је.бем ти и кишу и време и жетву и све у три лепе материне, сада пада кад треба ово мало јада да се склони. Две пуне приколице ми кисну јеб.о је ко је сада послао лије као ненормала преко 20л за 10 минута са хледом нападала и још лије.
I kako onda da se svakome udovolji,kod nas 2-3 kapi a kod tebe potop

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kikinda je dobila kise zadnjih nekoliko puta i to dobre padavine,taj deo tamo severno je sve samo ne pod susom.
Ovde inace,nista,prekinula zetvu zbog 2 litre ako je mozda palo,mrzi me i da gledam u kisomer,a za dalje ne obecava,ja ne vidim tu neku oblacnost da ide ka ovoj vukojebini ovde.
Inace sto bih jao voleo da me 20 l padavina danas oteralo sa njive,jeb... mi se za psenicu ,tih 20 litara ce ti platiti nekoliko puta vise sto je pokisla ta psenica kroz prinos suncokreta a i kukuruza.A inace nece mu nista smetati,pokislo je mnogima pa se primilo u silosu bez problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh