Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne treba gajiti frustracije i biti ogorcen prema nekim osobama koje dobijaju kise i vise nego sto im je potrebno, ali ni uporedjenje kako u nekim delovima 20 lit nije jednako u odnosu na neku zemlju po Vojvodini! A ni na kraj pameti se ne vodi racuna da tih 20 litara nije ni bilo u roku od mesec ipo dana na nekim mestima!

Svakom svoja muka je naj teza i svakako da svako gleda sebe!
 
To za 20 litara kažem iz sopstvenog iskustva jer imam zemlju u ravnici, i imam na brdu. Razlika je 1-2 km vazdušnom linijom, a u nadmorskoj visini 150 m i jače.
Na brdu se njive jako brzo ocede, ta voda ode. A da ne pričam ako je u pitanju jak pljusak. Jednostavno teren je takav. U ravnom je druga priča. To je jasno kao dan.
 
Evo je udara ponovo za sve pare, ono prije podne palo 6 lit, sada se sve stamilo, oluci teku punim kapacitetom, ali nema jakog vjetra i grmi negdje u daljini.
 
Gledam kartu, centar, zapad, istok...svi krajevi Srbije pod oblacima samo moja opstina i krajnji sever nema nista, hvala ti bože bar će neko da ima da ovrše..
 
Dva oblaka su nas omašila za dlaku. Jedan levo, drugi desno. Treći najveći ide pravo na nas, valjda neće i on omašiti.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Tamo je uvek blato...samo malo severnije pa da vidis...Kada li ce ovde pasti "Za sve pare":haha: Pa da i mi to napisemo,Za sve pare,prava jesenja natapaca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh