Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve mislim da ćemo mi opet izvisiti sa ovim padavinama što su najavljene, da ovi moderatori nemaju blage veze
 
7a980a6d914dae07d34357579b576aba.jpg

11944761bbf53ee0c3f406b49d0be785.jpg


Aradac i pojas ka Tisi deluje dobra kisa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidi se koliko smo nestrpljivi, svi bi sve i odmah...nažalost niko to nije najavljivao odmah za prvi dan.

Dobar oblak se razvija oko Zrenjanina trenutno, ide u nekoj južnoj struji, ali neće preći značajnu daljinu jer nema dinamike.
Treba Vojvodini al' treba i nama kiša ima li šta ili će biti ona padavinska rupa zbog košave?
 
@Kimi Dobro druze,sto kazes bas smo nestrpljivi,ima vremena do kraja godine da padne :D.Za psenice je kasno,izgubljeno sigurno 50% prinosa,nema zurbe.Znaci mi do sada od aprila,mozda i marta,nemamo 30-ak litara mozda,ono po 2-3-4 litre se ne racuna jer ni pola od toga ne bude korisno biljci kad sve ispari ...Sto kazu svakom svoja muka najveca jel ,onaj sto je dobio padavine place za jos kise jer mu nije dosta 5-6t/ha ,a mi placemo ovde za kisom da imamo bar nesto da vrsimo ::lose:: .
 
Pri smeni strujanja u toku noći biće novih aktivacija po Vojvodini. Sutra je jedino Banat čini mi se prolazno van igre, a razvoj će se posebno koncentrisati na zapad Bačke i Srema. Petak i vikend aktivni svuda, zbog severoistočne struje posebno verovatno u Banatu zbog razvoja na Karpatima.
Banat je van igre odavno 🤐😡kod nas nije pala kisa veca od 5 litara sigurno dva meseca, ovih dana jedno veliko nista. Mozda desetak puta se namestala i samo pokupila prasinu, cini mi se da ce cela ova sezona biti takva, tj propast u najavi.
Kimi kako stojima u subotu sa padavinama ovaj moj deo banata? Treba nesto bitno da radim pa me bas interesuje prognoza jer dosta ljudi treba da angazujem za taj dan...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh