Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra kisa ,oluja grmljavina komsiji grom zapalio sat svima okolo sijale razvodne table sa osigiracima ko lampe sreca brza intervencija vatrogasaca pa vece stete nije bilo.
 
Da da, naj uzi deo fronta je presao preko nas jos se podelio 😂 tako kad krene radpodela ovih brzinskih kisa, mozemo knjigu vec na samom pocetku da zatvorimo!

Tako to izgleda 😂
2,5 l u kisomeru😂😢
Ne znas dal da places ili se smejati!
Ako danas i sutra ne dobijemo bar 20 l sto po accuweather-u se ne vidi ni blizu takva kolicina, ugasili smo za sada sa psenicom a uskoro i sa kukuruzom.
 
Чуо сам да је у Баваништу било велике кише и да је била велика олуја јутрос око 05:00 сати.
Ти облаци су отишли превише северно од Смедерева па је овде само оросило.
Сада око 10:00 је исто тако прошао облак...
Можда нам се посрећи касније или сутра..
 
Kimiju pod hitno najvisi status clanstva ,covek pogadja za sve titule.Da se ja pitam pod obavezno racun I neki dinarcic da mu se uplati ko je voljan I hoce, da pomognemo pravom strucnjaku I oduzimo kao vid male zahvalnosti za sve nas sto ovo radi.Kimi druze nemoj me shvatis pogresno ja sam jednostavno takav covek,cenim I postujem svakog ko radi posteno savesno I odgovorno svoj posao, jos pri tom sve na drugarskoj bazi a vrhunski strucnjak , to je biser I ja mislim da to treba da bude tako.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh