Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam oprao i čak i usisao auto, bice kise sigurno😂😂😂😂
 
Ma nista,a gle po radaru kako se oblacnost pojacala u Rumuniji....samo da ne prolazimo ovako kad budu bile najvise potrebne kise.
 
Zrenjanin i Vrsac ne promasi skoro ni jedna kisa xd.Koliko puta vidjeno prosle godine,pada u Zrenjaninu,prelaze nas ti isti oblaci ne padne ni par litara ,i onda u Vrscu potop :p ....ja nzm jel to jeb.. ribnjaci ovde kod nas smetaju ili koji je kur....
 
Zrenjanin i Vrsac ne promasi skoro ni jedna kisa xd.Koliko puta vidjeno prosle godine,pada u Zrenjaninu,prelaze nas ti isti oblaci ne padne ni par litara ,i onda u Vrscu potop :p ....ja nzm jel to jeb.. ribnjaci ovde kod nas smetaju ili koji je kur....
U Vrscu je pala mozda 2-3litre odokativno kazem jer sam bio tad u grad, ali samo jedan mali deo atara vrsca dobio kisu i to malo a ostatak 0lit.
Moje selo je udaljeno od grada 10km i tu je samo pala.
 
Kako vidim na Twitteru, ljudi iz Istre sad javljaju da im je led oštetio voćke. Sada se to nevreme premešta prema nama pa ćemo videti šta će biti.
 
Vidim po radaru oblacnosti kolko hoces Severno i Zapadno od nas,sve nekako ide ka nama ali ....
 
Samo da vam kazem , sjevernio dio ovih padavina je mozda obilniji , al evo kod mene pada vec par sati al vise je vjetra i hladnoce cirkusa , a vode malo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh