Vremenske prilike u 2020-oj godini

Zeznuta je ova situacija, ako ne padne da se stvore makar neke zalihe, kad upekne na leto, bice pu*ing na sve kulture... A za zalihe treba da padne ozbiljan.... potop
 
I Kragujevac/Knic sve pliva ponovo. Za jare kulture situacija je za sada perfektna.Ozimi usevi su stradali u aprilu ali su se od djurdjevdanske kise malo oporavili.
 
Juce 6l iz 3 puta malopre opet jedan pljusak kratki mozda 1-2l odokativno. Nije Bog zna sta ali bolje ista nego nista
 
Mislim da nije u redu i nije ti ni na mestu komentar, kad pola sata posle cega je potvrdjeno od strane kolege Cicimorica da je bilo gadnog grada u tom delu atara ti pricas o nadoknadi padavina!
Druga stvar, za tvoju informaciju, u tom delu atara gde je bilo kise sa gradom imam samo tih 8 kj, tako da kisa nije ni padala u ostalom delu gde jos radim.
Ali, neka, uzeti tako olako neciju stetu je bas u redu s tvoje strane!
Daj Peet covece bas ja tebi zelim da pada led.
Taj led sto je padao siguran sam da sad ni ne moze soji naskoditi.
Tebi se obracam posto si vecito nezadovoljan sa padavinama i mislis da samo kod tebe najmanje pada, a sad vidim po radaru ovih dana imali ste lepih oblaka.
Nema potrebe da ti zelim lose vreme jer bi na taj nacin isto to i meni zeleo.
Samo nek ona pada i kod vas i kod nas.
 
Mislim da je stvarno van pameti da neko želi da padne led.Šta bi imao od toga?Da ne pričamo o šteti.A ja bih se uvek zapitao kako bih se osećao da se meni dogodi ono što želim drugima.
 
Narodu nikako ne možeš ugoditi, jer ne postoji idealno... Ja sam bogu zahvalan na sadašnjoj situaciji, vlage ima lepo, juče je bilo i leda za ratarstvo bez posledica... Al ovaj vetar ubija, prskanje ne izvodljivo, rastu usevi a i korovi...
 
Konatice, juče, noćas... 6l pa 4l, maj ukupno 106l.
Od početka godine 310l. Bilo bi dobro da ove padavine šaraju malo, ima gde fali...
 
Nazad
Vrh