Vremenske prilike u 2020-oj godini

Bilo oblačno i sparno celi dan ali je u 2 ili 3 navrata bio kratkortajni pljusak. Uglavnom, ispod grudvi je ostalo suvo ali bolje i to malo kiše nego nista.
 
Kod mene bilo 3l. Nije nešto ali dobro je i ovo. I ja pratim ove na yr.no i svako ažuriranje je drugačije. Mada koliko ih već pratim ako se za neki dan prikazuje da će biti kiše pa je brušu pa opet da će je biti onda kako se približava taj dan uvek stoji da će je biti što onda znači da je stvarno moguća kiša. Sad je pitanje samo u kojoj količini. Ali ako ostane ovo što je sad u najavi oko 40-50 l za 3-4 dana biće to jako dobro. Ostaje da se svi nadamo tome.
 
Yr.no u zadnje vreme 2 puta dnevno skidaju i vracaju padavine a kise najave u ponedeljak ono dođe ponedeljak, skinu padavine, kazu petak ce, dođe petak, skinu padavine, kazu utorak, dođe utorak, opet nista.... I tako od 5 marta, ladno cu da pocnem da pijem anti depresive, ovo predugo traje
 
Po yr.no za moj okrug moguca kisa u sredu. E sad dal ce pasti, nekoliko zadnjih odvuce morava i planina ovde palo nekoliko kapi.
 
Nazad
Vrh