Vremenske prilike u 2020-oj godini

Padavinama u maj isto kao u April...sta reci
 
Xebem ja njihove prognoze, al evo i da konacno omase,nenajavljena kisica,spas u zadnji cas ,paducka od jutros,nije puno al bolje nego vetar i sunce
 
Ovde sija sunce i duva ladan vetar.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kako je krenulo ovi južno od Save i Dunava će sejati kukuruz ispod 20 cm, a mi u Vojvodini na 27-28 cm....

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Namestalo se par puta od jutros ali samo u jednom momentu pokvasila beton kao da su jalovi oblaci. A vetar olujni, prekinulo me u obilasku njiva bio sam biciklom mislio sam da cu pokisnuti ali nista.
 
Ovo je bilo kao peškir,mislim da nisu ni sva sela u okolini pokisla..jak pljusak uz vetar i grmljavinu..evo i dokaz
197dba8a0f5cb1c16b0a8c7b8a5b16b2.jpg


Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Koje temperature nam se smeskaju za cetvrtak i petak od 30 pa do 35c, kao da smo u avgust a ne sredinom maja.
 
Ovde danas od 12 sati sporadično s'oblaka poprska pa se razvedri i tako u krug do malopre...

Ali zahladnelo za više od 10 stepeni u odnosu na pre podne...
 
Od najavljenih 5-7 litara palo je samo jutros oko 8 sati toliko da sam morao da pipnem ručicu brisača samo da obrišu malo sa šoferke kapi. Za nadalje ne vidim neku kišu u najavi. Neće da valja...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kimi, ima li nagovestaja da se tamo od sredine naredne sedmice nesto promeni? Prognoze daju nesto za sredu, cetvrtak...
 
Nazad
Vrh