Vremenske prilike u 2020-oj godini

Nema nista od zahladjenja..mozda bude samo na jedan dan i vracaju se vrucine
 
Prognoza sto ja pratim, za sad tacna skoro uvek, navljali padavine za utorak nesto sitno , otkazali, javljali od nedelje tamo 6-7l sad gledam otkazali isto. Lepo nam se pise.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nema vise tacne prognoze. Sve je to okvirno. Prognozirati vreme je postalo teze od operisati srce.
Ne krivim uopste te ljude, vec samo konstatujem. Oni se trude, al ocito da im fali podataka i opreme.
Glupo je biti ljut na njih kao da su oni krivi sto ne pada kisa.
 
Prognoza sto ja pratim, za sad tacna skoro uvek, navljali padavine za utorak nesto sitno , otkazali, javljali od nedelje tamo 6-7l sad gledam otkazali isto. Lepo nam se pise.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
To za 7 dana unapred ne moze ti niko dati tacnu prognozy...cak i modeli za sutra variraju nisy sigurni
 
Sad je mnogo teze meteorolozima da prognoziraju,mnogo manje aviona leti zbog korone,samim tim nemaju izvestaje sa visina koji su im mnogo znacili.
 
Uuff, ranije bas su se ubili u preciznost! 7 dana ranije najavljuju potop kako bi iz dana u dan smanjili do zadnjeg dana kad ne padne ni kap!
Nisam nikad njih krivio sto ne pada jer to nije do njih ali smatram da su krivi zbog laznih najava i nepreciznosti!
 
Najtopliji dan u ovoj godini.
DorB5VY.jpg
 
Olujni vetar kojem se ne vidi prestanak. Nabijem ga na....! Zadnjih par godina kad krene vise ne zna prestati u J Banatu. Nema prskanja do daljnjeg.
Sto kaze drugar na pitanje, prskas li danas? A on, kako da ne, veceras obavezno, ali ispod duseka😂
 
Kod nas sam primetio da od prošle godine bas imamo dosta vetrovite dane, što pre nije bio slučaj. Juče je bio miran dan, danas evo duva, u selu ne tako strašno, ali u ataru konstantno oko 5m/s a na nalete i po 10m/s. Sutra još jači vetar. Bas milina za prskanje...
 
Jel ste gledali prognozu na N1 sinoć? Kaže kreće period sa dosta vetra, to je dobro za poljoprivrednike jer štiti od mraza?! 😂
A iza nje stoji minimalna jutarnja +15.
 
Nazad
Vrh