Vremenske prilike u 2020-oj godini

Napokon docekao i nas deo atara kisu, lezi voda po njivama. Sigurno 20l za pola sata koliko je padala.
 
pa i dalja neki kukaju da ni kap nije pala, a juce svuda pise da je skoro pala solidna kisa, nikad veca lista nije bila sa stanicama gde je pala...
Lako je vama da pričate a mi već sigurno2 meseca nismo dobili zglavnu kišu pa i o ovoj što pišeš.Pisanje je jedno a realnost drugo.Kako ne treba stajati na muku onima kojima je nevreme naččinilo štete tako i onima koji nemaju padavine.Hajde mi napiši koliko je Kikinda dobila u zadnja 2 meseca a koliko juče.
 
Au baš se ispadala. Kišomeru kaže 25 a mislim i 10 više. Bilo i grada ne velikog ali dugo jeste padao. Malo stala i sada opet pada.
 
Uff ispadala se i kod nas,3 kapi po m2,nije puno ali izgleda da ce biti jos ,grmi i oblacno je na sve strane.Necu bas da budem previse optimistican,ali lako moze da dogura do cak 10 kapi po m2,mogu da se kladim cak da hoce.
 
UTSmHNH.jpg
 
Polako,gori od nas nisi sigurno po pitanju padavina,prvo mesto mi drzimo,ovaj crna jeb.. rupa zvana Neuzina i okolna sela,nema drugog razloga nego ovi ribnjaci,nzm sta drugo moze toliko jeb.. oblake dalje od nas!!.
 
Katastrofa

Sto sa vatam za motiku jooooj !!!
Ja uzo da kopam i plevim.Lepo me u selu zezaju cudno im ja i poljoprivreda.

Koliko litra kise i tone grada pojma nemam koliko je palo.Psenica je verovatno kaput.Basta urnisana.Stavicu neki snimak i sliku sutra.
 
Polako,gori od nas nisi sigurno po pitanju padavina,prvo mesto mi drzimo,ovaj crna jeb.. rupa zvana Neuzina i okolna sela,nema drugog razloga nego ovi ribnjaci,nzm sta drugo moze toliko jeb.. oblake dalje od nas!!.
А да на'ватате вашег попу, па да литија обиђе село и атар? ;)

Шалу на страну, ал' ово са временом је к'о да смо у рату - само чекаш да неко пријави да је град схеб'о све и да се надаш да сваки следећи облак, донео теби кишу или не, не направи и код тебе такву штету. Ово постало ко "лото" - сваке недеље неки други "добитници" којекуде по Србији.
 
Ima li neko iz Valjeva-Mionice da potvrdi one slike sa fejsa, ima po 20cm leda na zemlji?
Ono je uzas kako izgleda.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh