Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros u kišomeru 5 litara. Ustvari to je palo juče popodne samo malo sa zakašnjenjem pišem.
 
Kod mene je bio sneg,jos ga ima,na poslu gde radim tamo je pao i brzo se istopio...Sta god sneg uopste ne volim

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
U BG-u i okolini je već neko vreme magla, na nekim mestima se ne vidi na više od 100m,a temp. je oko 0'c...
 
Magla od juče se ne diže. Temperatura je oko 3 stepena.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jutros u 7h

df613fb513221a3c87af958d129049e2.jpg
 
Pa to nešto ozbiljno kad mora šlep?ste sa 212kom došli?
Da izgleda da sam obnevideo...:) Baš mi se otvorila dizna al morao sam saputnike da vrnem kući pa sam ipak prešao na sokiće,pa mi se od kole prdelo i na kraju sam ostao sam u ćošku.. ;),bolje da sam ostao na kruševice...
Da pada kiša i u indjiji...baš mamuran dan...
A i da sija sunce ko bi danas radio...
 
Sa w212... Opet dobro je prošlo, mogli smo ostati negde na putu ka Zrenjaninu pa ništa od sinoćnjeg druženja. Ovako taman kod kafane 😁
Auto je u servisu, biće sredjen uskoro... I onako ovih dana treba da orem, a ne da se vozam... 😃

Inače, i u Lazarevcu danas popodne bilo malo kiše...
 
Magluština da Bog sačuva....
Temperatura 3 stepena, toliko je vlaga da su mi i čizme koje stoje pod šupom, mokre...
Ko da su na kiši stajale...
I mamine "leteće" papuče...
Nema ništa od njihovih najavljenih 12 stepeni, nema ni daška vetra, ne mož' se disati od vlage....
Do podne se magluština neće podići, garantujem....
 
Magla je, vidljivost od 50-100m, +2'c...

I ovde je juče bila slaba kiša, a što kaže kolega Dobrodol, sve je mokro kao na kiši da je bilo 👎
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh