Vremenske prilike u 2019-oj godini

IMT577dv

Član
Učlanjen(a)
19 Nov 2012
Poruka
2.645
Danas me neka rosulja prekinula u oranju. Trebace jos dosta kise od ovih da nadoknadi vlagu. Palo 35l 7-8.11 i prekjuce 15l a izmedju te dve kise 13l iz 3 puta.Probao danas da orem tezu zemlju strniste i dosta to tesko ide jos uvek. Kukuruziste ne smem ni da probam za sad na toj tezoj zemlji.
Valjda ce da se nakupi nocas i sutra jos nesto mada kako mi se cini mrka kapa od nekih ozbiljnih kolicina.

brankovic

Član
Učlanjen(a)
14 Jun 2011
Poruka
3.953
Brankoviću na te 43l ćeš valjda dodati i još koju litru za ovo što najavljuju od popodneva do sutra ujutru. Posle ovoga je najava lepog vremena bez padavina i nema niskih temp. Još kad bi bilo bez košave.
Danas je palo još nešto malo,da li će biti još,ne znam...
Čujem da su neki probali da oru i kažu da ide teško. Ja još nisam ni počeo,trebalo bi krajem nedelje.

Proximus

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2017
Poruka
1.911
Po izveštaju meteo-stanice kod mene u kraju je palo svega 40ak litara kiše za ceo novembar...

Danas je u par navrata padala jaka kiša i baš je dosta zahladnelo večeras... Svega je +1'c i bilo je kratkotrajne susnežice pre 20ak minuta, a najavljeno je da je bude još u toku noći do jutra...

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
710
Nista ovo topi se odmah,jedino sto se bele krovovi nista drugo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

MIRBAN

Član
Učlanjen(a)
22 Avg 2016
Poruka
1.353
Brankoviću mislim da je od juče popodne pa sve do jutros ipak napadalo bar preko 15l. Tako da na one 43 to je baš lepa količina. I ja ću probati krajem nedelje i da vidim kako ide s oranjem. Ovih dana će se odozgo prosušiti pa će moći da se ide, a i vlaga će se spusti još dublje dole.

Vrh