Vremenske prilike u 2019-oj godini

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.036
A kod mene dve kapi u kišomeru! Ne verujem koliko nas zaobilazi, grmilo je i sevalo za sve pare sa zapada, i kako se približavalo nama tako se stišavala grmljavina i na kraju opet ćorak (skvasio se samo asfalt bio). Jedan oblačni sistem se razvio severnije od nas (onaj od Sombora), a drugi je otišao južnije ka Novom sadu i Dunavu... A u sredini duplo golo!

Зорге

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2019
Poruka
100
Ово ноћас беше киша "из заседе" - неочекивано изненађење. Какогод, пало је 15 литара.

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.007
Skoro isto kao prosle subote ,8-9L...
Posto sad idu bas vreli dani,ima da bude sparina prve klase.

Poslednja izmena:

MIRBAN

Član
Učlanjen(a)
22 Avg 2016
Poruka
1.229
Kod mene je palo manje od 5l. Eh što nije padala kao ona na partizanovom stadionu. A i kolega mi kaže da je u Lazarevcu bila baš dobra kiša. Ali bolje išta nego ništa. Biće mu valjda dovoljno i ovo što je dobio pa da pregura ovih 4-5 tropskih dana koje najavljuju.

dejan 351

Zaslužan član
Učlanjen(a)
18 Dec 2010
Poruka
3.044
Visoke temperature od 37 C do utorka...Od srede u ranim jutarnjim satima pad temperature koji će doneti i nevreme, pljuskovi i grmljavina.Samo da ne bude leda.

juki

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2010
Poruka
447
Zato u ponedeljak pojačan jugoistok i temperatura oko 39. Takozvano feniranje, gde nije biolo kiše kao kod nas kukuruzi dobivaju čarape ( podgoreva donje lišće)

Vrh