Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraleTD

Član
Učlanjen(a)
10 Sep 2017
Poruka
1.252
Jbm ti protiv gradnu ispalili 5 raketa i rasterase kisu iznad Vrbasa.Da nisu dejstvovali nesto bi sigurno palo ovako samo duva neki blesav vetar i grmi.

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.562
Nije alarmantno ali nadje se neki pametnjakovic sutra prekosutra koji je za ova par dana dobio 50 l po m2 pa ce reci, evo ovi iz Juznog Banata opet kukaju a Peet posebno.
Po kisi koja je dobro padala dosao sam iz pravca Jermenovci kuci, padala i po Janosiku jak pljusak a ono 2 km od nas. Uplasio sam se gromova svakih 2 min.
Ucinilo mi se da je po Lokvama potop, kad ono da ulazim u selu, ako je prasinu pokupila.
Pogledaj Rain alarm sta je video!!! Odnosno nije nista video!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne vredi gledati radarske slike sa takvih sajtova u smislu preciznog pozicioniranja oblaka. Prikaz radarske slike je često sa greškom u pozicioniranju, tj oblak možda i jeste takav ali nije na tom mestu kao u prikazu. Koliko sam ja to ispratio, najprecizniji je rhmz radar.

Petar 90

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
4.414
Je l hoce jos neko juzno od Bg-a da dodolamo...mozda nas potrefi neka kisa

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока

savandj004

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2013
Poruka
393
Kod nas za 10 minuta (ako je bilo toliko) 19litara. prva kiša posle 12 dana. Kolege iz Ravnog , kakva je situacija kod vas. Kod nas bilo i hleda.

juki

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2010
Poruka
504
Izmedju Golubinaca i St Pazove z 15min preko 40 litara sa malo leda. Mislim da drugi kraj zapadnog dela sela nije ni pola od toga osetio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh