Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
21 Avg 2009
Poruka
4.692
Počinjem polako da razmišljam ima li više svrhe boriti se i glimiti Don Kihota. Jedva sam skrpio pare da uradim sve onako kako struka i nauka kažu, proširio stočni fond, srazmerno površinama koje uglavnom radim pod zakup. Ali eto...

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka

MIRE1

Član
Učlanjen(a)
22 Mar 2015
Poruka
150
Za sat vremena jutros palo(pun kisomer)nema oznake koliko je to,45 mu zadnja mera i jedno dva prsta iznad toga). Juce tokom dana isto toliko,odokativno po meni oko 120l. Znaci najebotina totalna. Usle reke po kucama poplavile sve redom odnele plastenike useve puteve...

cika_laza

Član
Učlanjen(a)
19 Jun 2015
Poruka
1.705
Počinjem polako da razmišljam ima li više svrhe boriti se i glimiti Don Kihota. Jedva sam skrpio pare da uradim sve onako kako struka i nauka kažu, proširio stočni fond, srazmerno površinama koje uglavnom radim pod zakup. Ali eto...

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
Ne mogu novcano da pomognem,ali radom mogu. Sta god da treba javite se. Glavu gore !

T110

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Avg 2017
Poruka
1.373
Ovolika voda u Kragujevcu nije bila 20 godina.Sve pliva voda lezi na asfaltu gde nikad nije, nema makadama koji nije raskopan, sto se ide dalje ka Cacku,Gruzi to je situacija jos strasnija.

Jutros sam otisao za Sentu, zena zove kaze čije ko iz kabla, a je se kuvam u kratkim rukavima i kukam sto nismo napunili klimu jos uvek.Strasno kakva godina.

markokg1982

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
2.942
Ovolika voda u Kragujevcu nije bila 20 godina.Sve pliva voda lezi na asfaltu gde nikad nije, nema makadama koji nije raskopan, sto se ide dalje ka Cacku,Gruzi to je situacija jos strasnija.

Jutros sam otisao za Sentu, zena zove kaze čije ko iz kabla, a je se kuvam u kratkim rukavima i kukam sto nismo napunili klimu jos uvek.Strasno kakva godina.
Ocigledno je to u odredjenim delovima grada i selima. Kod mene u selu, na pola puta Kg-Topola nema nikakvih problema. Kanali jedva da su imali vodu. Bio sam danas u Topoli pa nazad za Kg i sve je uglavnom super.

Mušovac

Član
Učlanjen(a)
4 Sep 2018
Poruka
280
Ocigledno je to u odredjenim delovima grada i selima. Kod mene u selu, na pola puta Kg-Topola nema nikakvih problema. Kanali jedva da su imali vodu. Bio sam danas u Topoli pa nazad za Kg i sve je uglavnom super.
Zato je sa druge strane od Kragujevca ka Kraljevu katastrofa.Lepenica se izlila ne pamte ljudi.Sva sreca sto se brzo vratila u korito pa nije velika steta.

T110

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Avg 2017
Poruka
1.373
Verovatno znas gde je PZP danas je tu bilo jezero ali bukvalno.Ilicevo ima neki kanal u onoj bivsoj mocvari tu je danas bilo kriticno cela Industrijska zona.Jovanovac uz glavni put njive plivaju.Dalje ka Gruzi je opsti haos.Vitanovac je juce plivao ali bukvalno.Kolega krenuo za Pazar nije mogao da udje u Gruzi, jer je onaj potok presao most.

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.816
Pada lagana kiša ,aj da kažemo "spasovska" pošto je sutra Spasovdan.

mixer87kac

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2015
Poruka
3.371
Jel smo ušli u novembar ili u jun?
Trenutno kod mene magla...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Lord Ogy

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
2.440
Magla jutros,nisam video zgradu preko puta, izgleda danas nista od prskanja ako padne nesto iz ovoga sto stize.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh