Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za koju godi u sejace se kukuruz u septembru i taman ga skines u februaru kad krenu mrazevi i sneg:haha:
Inaace temperatura malo u plusu,sneg oko 5cm,ocekujemo razvedravanje
 
Palo nekih 20cm snega,ali se topi brzo,sad ce leci voda zbog toga...U bunaru ima vode a ako nadodje Dunav bice i podzemne,posto nam je "zila" povezana sa njim a ne sa Savom.
 
Klimavo je meni to, dok se ne uverim ne verujem. Mada kako je krenulo naopako, sad me nebi cudilo posle ovolike kise i snega da nas zadesi ceo april bez kise.
 
Pa kad sam mentol, da sam imao mozga tu bi sada pisalo - majica za fotelju

Edit - nova je, nisam je još nosio (osim za slikanje), planiram da je promovišem na letovanju, ako Bog da.
Po fensi Budvu na pjenu od mora, i ostalim gradovima
 
Malopre je bilo sunce napolju i sneg se topi, aaaliii... Gledam kroz prozor ali sneg se ne predaje, on OPET pada :haha: Mislio sam prvobitno da je sa nekog drveta, ili da sam poblesavio, ali neee... Pada zaista :osmeh:
 
Ja ipak mislim da si poblesavio...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Polako jenjava hladnoća, gubi se iznad čitavog kontinenta, odnosno povlači natrag na sever i severoistok.

Svakako ne baš tipično vreme za poslednju dekadu marta- ponegde i do 35cm snega u nizijama, uz dan, dva ili čak tri ledena dana (Tmax <0,0C).
Vako je to bilo u Novom Selu.

20180322_165841.jpg


20180322_165759.jpg


20180322_170715.jpg


@ Kimi, moze li neka dalja prognoza? Jel cemo moci posejati sredinom aprila? Kakve nas temperature ocekuju?

Sledi porast temperature, koji će se najkasnije osetiti na istoku, tj. kod tebe (zbog košavske situacije).

Do srede-červrtka generalno dosta oblaka i hladnjikavo, sveže, uz povremene slabije padavine.
 
Jel kod vas procvetala visnja i djenerika ovde kod mene je cvetalo a sad neznam da li ce preziveti ovu zimu sad,jabuka je napupila i neko drvece pocelo da lista pre 10 dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh