Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E to više nije samo izlet jednog izlaza,ec hvata kontinuitet...

I ostatak ekipe ide krece za njim polako.

- - - - - - - - - -

Ne shvatajte ozbiljno cifre za sneg o tome je jos rano diskutovati,govorim o tendenciji spustanje ledare sa severoistoka ka nama.
 
Znaci ipak se nesto naslucuje..
A taman sam se poradovao da je onaj - iza nas.Pratimo budno i dalje.
Ma nek bude sto bilo nije :ppozdrav:.Mozda Sombor obori rekord...
 
Isto pitanje ne mogu da verujem vecerasnji izlaz yr.no za nas velegrad prigrevica nastupajuci vikend snega do kolena......
Mora da su pjani...
To si rekao i pre par dana pa smo ipak bili najhladniji.Vas tamo u Prigrevici greje Banijsko sunce pa vam je toplije nego u Ravangradu :ppozdrav:
 
Pa definitivno jesu na tragu nečega Ljubek,u to nema sumnje.

Deluje na prvu svakako napumpano,ali kad se razbere covek malo nije to nista neuobicajeno.

Neka mesta rekord za visinu snega imaju bas u martu... onda 2013 je krajem marta na zapadu Balkana takodje padao sneg na minusu..a da se i ne spomene proslogosinji sneg i pokrivac u subotici 14-og aprila.
 
Kimi 25-og da zavrneš sve slavine i pustiš sunce. :cool:Treba da se ide u turističku akciju pa da nas vreme ne iznenadi. :osmeh:
 
Noćas grmelo i palo malo prljave kiše taman da mi usere kola kompletno...

Jutros red sunca, red oblaka, +15'c
 
Grmljavina i pljusak ,oko podneva .Čujem da je uNovom Miloševu padao led.
 
Oblacno je veci deo dana, spremali nesto za setvu ovsa kad nas kisa oterala sa njive. Ali kratko je padala ne verujem da se skupilo pola litre.
Cini mi se da su malo smanjili dozivljaj za sledecu nedelju, zahladjenje je izgleda neminovno ali nece preterivati minusi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh