Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od pre 10min kod mene je bas pocelo dobro da duva. Vidi se u daljini preko save da seva ali se ne cuje grmljavina. Za sad samo vetar i bez kise. Videcemo sta ce doneti sve dan pred nama. Nadam se dobroj kisi bez bilo kakvih nepogoga ( olujnog vetra i grada). Kise treba onoliko.
 
Grmelo i duvao vetar kao nenormalan jutros bastenske stolice po celom dvoristu,a od kise ni kapi ali evo sad dolazi naoblacenje iz pravca Kule odatle nikada ne omane!
 
Evo fala bogu počinje.i to domaćinska sa grmljavinom.
Na rain alarmu ima dobrih oblaka od bosne koji idu na nas pa kako bude....
Samo da ne bude krutine..
 
Au do sada 20 l i jos pljušti zatvorilo sa svih strana.Bilo malo i sitnog leda tek da nas podseti kako to izgleda.
 
Ovdje jutros jedno 15 minuta kisa poslije mozda i mjesec dana.Okolna sela su dobijala kisu u par navrata a jednom ih je podero i led ,dok je nas sve omasilo il je eventualno bila po koja kap
 
Au do sada 20 l i jos pljušti zatvorilo sa svih strana.Bilo malo i sitnog leda tek da nas podseti kako to izgleda.
Kolega juce sam prolazio kroz vas atar uz prugu i koliko vidim voda je dobrim lezala, sad je tamo verovatno poplava...

Inace u Somboru lepa mirna kisica.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
I kod nas pada i to dobro, 12 litara sa onom sinoćnom,za sad,a koliko vidim potrajaće,do sad u junu 50 litara,kanda će kod nas ovo biti repriza juna 2016
 
Pada,pada,pada,vlada,a i kisa hladna,....Ala sam pokisao dok sam pokrio prikolicu sa detelinom majko sveta ladna ko iz frizidera da je ali posle 5 min.sam utrnuo pa mi cak bila i prijatna!:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh