Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@F.E.A.R

5L se do sad nacedilo u mestu, a deluje da je tako i veći deo atara
Prva merljiva količina padavina posle 6.aprila.
Biće valjda još koja litra pošto nailazi oblak i vašeg pravca.
 
Od jutros do sada napadalo oko 13l i jos uvek pada ona prava jesenja Bogom dana u zadnji cas do uvece ako bi nastavila da pada bilo bi fenomenalno.
 
@F.E.A.R

5L se do sad nacedilo u mestu, a deluje da je tako i veći deo atara
Prva merljiva količina padavina posle 6.aprila.
Biće valjda još koja litra pošto nailazi oblak i vašeg pravca.
Komsija,pre sat vremena sam bio na salasu pokazalo je 2,5 litre da je palo do sada.
 
@Spajki
I 5L je malo, a manje ne vredi ni komentraisati.
Bar je zahladilo i umilo te useve koji od nicanja nisu videli kiše.
Nadajmo se da će biti ovih dana nešto više, ima najava, sad da li će nam se posrećiti..
 
Od jutros do sada napadalo oko 13l i jos uvek pada ona prava jesenja Bogom dana u zadnji cas do uvece ako bi nastavila da pada bilo bi fenomenalno.

Kod nas samo 6l.

Koliko je kod vas bilo u noći subota na nedelju? Pitam zato jer je kod nas u selu bilo samo 1.5l, a kad sam u nedelju ujutro otišao da prskam u deo atara prema Vrbasu (oko fabrike stiropora) tamo je bilo baš mokro. A s' obzirom da taj deo atara do tad uopšte nije imao kiše a zemlja je ostala mokra do po podne, šacujem da je bila dobra kiša al' nemam predstavu koliko.
(Inače, juče kod nas uopšte nije padala iako se mutilo ceo dan...)
 
A je ceo pre podne prskao mozete zamisliti kako je onda padala kisa......nemerljivo!
 
Kakav potop za nekih 20tak minuta pala velika kolicina vode bar u gradu. Kanalizacija ne moze da primi vodu. Komsiji napunilo podrum nosio mu moju malu rezervnu potapajucu. Dok u PN cujem da nije palo vise od 2-3l
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh