Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da cu ovaj moj 37 rodjendan pamtiti po snegu e ludog li vremena znaci ne mogu da verujem.A suncokret se bas lepo uredio kukuruz samo na nekih 70 ari je izasao mada me kukuruz i ne brine koliko suncokret!
Pa sretan ti rodjendan kolega!
 
Ja cu saonicama da bude u duhu vremena.
Daj nek neko javi onom od gore da je Uskrs, a ne Bozic. Nema smisla da godisnje dva puta slavi rodjenda.
 
Pada dan i noc, na brdima snijeg a kanali puni.

image.jpg


image.jpg


image.jpg
 
Ma prezadovoljan.
Kod nas temperatura nije silazila ispod 4 C, bar tako kaze moj termometar na terasi i sneg jeste provejavo, ali se ni jednog momenta nije zadrzao na travi, zemlji i krovovima.
 
Mislim da cu ovaj moj 37 rodjendan pamtiti po snegu e ludog li vremena znaci ne mogu da verujem.A suncokret se bas lepo uredio kukuruz samo na nekih 70 ari je izasao mada me kukuruz i ne brine koliko suncokret!


Da si blize da dodemo na rodendan...svejedno mi se neda nista radit po ovakvom vremenu nego lozit vatru i jest ovo malo kolaca ostalih od Vaskrsa :ppozdrav:
 
Kod mene u kišomeru 27 lit do sada, jutros +1°C, i provejala po koja krupna pahulja, trenutno nepada ništa.
Samo da se ovi minusi za naredne dane neobistine, a na weather2umbrela najavljuju ponovo za ponedeljak i utorak :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh