Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to sto pada nije dovoljno ni prasinu da pokupi. Ja to ne racunam u padavine.
 
Počela po koja kap i onda okrenuo vetar taman da rastera oblake.Sevaju prskalice po selu,kanda će fasovati neke pšenice od nanošenja hemije...
 
Kod nas susa od novembra.Danas nista opet a bilo u nekakvim najavama.Vojvodina pustara postade.
 
Vetar,vetar i samo vetar jbt kad secerku i to ide od ruke i na jbnom vetru zaradjuje,a na nas sirotinju i zec dize ku..r..ac gore nego u pustinji palo tri kapi i odma se razduvao ko manit!
 
Ovo kako je krenulo bice gore nego 2012. Tad smo bar imali zimskih zaliha, a i prolece je bilo solidno. Sad imamo ozbiljnu susu, a nismo ni maj naceli.
Katastrofa.
Kisa nece padati to je sad definitivno. Oped su neki jalovi oblaci koji su puni nicega.
 
Samo neka ona pada i neka smo mi živi i zdravi,ima mnogo mesta za akumulaciju vode a nadam se da neće biti kao u Maju 2014.
 
Hoce hoce, kako da nece, samo ne znam gde.
Ovde kod nas nema sanse da ce biti ozbiljnijih padavina, mozda tako malo po koja litra.
 
Bice kise ljudi i previse,sacekajte sredu pa nadalje. ono sto nikako nevalja je mraz koji se ocekuje nardne subote,jeste daleko ali vec dva dana gfs neodustaje od mraza i to ozbiljnog.
mWqIYRA.gif

9VnV3L4.gif

Rhmz je izdao upozorenje nanjusili su i oni nesto konacno. eh ako se ostvare pronoze za subotu onda sledi katastrofa.
EYpoDEy.gif


- - - - - - - - - -

Прогноза временa за наредних пет дана (од 20.04.2017. до 24.04.2017.)У четвртак и петак облачно, хладно и ветровито, местимично киша, у брдско-планинским пределима снег, у петак слабљење падавина.У ноћним и јутарњим сатима снег је могућ понегде и у нижим пределима. У суботу и недељу углавном суво, ујутро мраз, дању малотоплије. У понедељак наоблачење с кишом.
 
Danas slaba vajda, bice i sutra nesto kise a od srede potop,svi modeli se slazu cak je i Rhmz ovako rano izdao upozorenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh