Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas je toliko palo da kisomer ne moze da izmeri ::jako_besan::
Kimi,ima li sanse za sutra,prekosutra kod nas za kisu? (Obrenovac)
 
Uh, probdeo sam celu noć zbog nekog glupog stomačnog virusa i celo vreme pratio radar. Taj veliki oblak koji se sa severa spuštao na jug je isprva jako sporo išao, nikad dočekati da dođe do mene. Odgledao sve NBA utakmice a kiša nikad da stigne. Kad je konačno stigla protutnjala je za pola sata i po radarskoj slici (sve žuto i narandžasto) sam očekivao da je palo bar desetak litara. Kad ono prc, svega 4 litre. A vlaga tek na 9 cm dubine, juče završio drugu pripremu, setva planirana za subotu. Biće jako zeznuta setva, da l' čekati, da l' saraniti seme, Bog zna... Baš sam se smorio!
 
Neznam koliko je palo ali vidim da lezi voda po putu juce porskao suncokret na crno i danas mi ostalo jos 5kj dosla je u poslednji cas.
 
Kod mene padala jutros od 6:40 do 07:00...Pokvasila beton malo jače...I po mome (skromnome) mišljenju, to bi bilo to...Možda je pala litra il' dve..Više sreće neki drugi put...
 
Sad natapa sitna al cesta :))
Ovako je bilo juce u nas atar
17634866_1683380261964079_3384678755021262537_n.jpg
 
Padala nocas malo ali ne znam koliko smo dobili ne verujem vise od 1-2l. Valjda ce biti jos nesto do subote
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh