Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Počela kiša.?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Ovo je poslednji izlaz GFS
Rtavn23417.gif

Rtavn24017.gif
Rtavn16217.gif

Jutros su modeli bili katastrofalni sto se mrazeva tice za 29mart i 1april od 12 sati prica se promenila i ostaje sve otvoreno ali se iskreno nadam da nece doci do mraza jer bi bilo katastrofa za nase Vocare.
 
Gledao danas ceo dan prognozu za subotu i nedelju I za subotu najavili kisu a u nedelju oblacno,sad sam ponovo pogledao prognozu I promenili su suncano ce biti ceo vikend ne bi me cudilo da promenu u petak uvece ili u subotu da ce pasti kisa popodne...haahah

Gledam rumuni su javili neku kisu i zahladjenje za vikend ali ne znam tacno za koje krajeve moram sutra da proverim ali su oni jako precizni sa prognozom dok ovi nasi omase dobro:sta:
 
Gledam ove sajtove sa prognozom dosta se izmenila situacija od juce ujutru, sve je blaza najava za minuse. Valjda ih nece biti uopste.
 
Juče su bili Mladenci iliti 40 mučenika, kažu stariji ljudi kakavo vreme bude taj dan tako će preovlađivati narednih 40 dana e sad šta će biti će vidimo.
 
Šta reći, magični i spasonosni uticaj okena i golfske struje... eto Evropa tome sve treba da duguje. Još jednom se pokazuje koliko je Evropa povlašćena.

Dakle ciklon sa okeana ubrzano prilazi Evropi, primoravajući ledeni prodor da se drži Rusije i krajnjeg istoka Evrope.

Ipak, mraza će svakako biti, zbog ovog prvog zahlađenja za predstojeći vikend, ali ne preko -4C.

Što se padavina tiče, uglavnom južnije od Kragujevca, najobilnije na krajnjem jugu i jugozapadu zemlje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh