Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Definitivno će zapad i jugozapad zemlje najviše da profitira tamo izmedu utorka i srede, te u sredu, moglo bi pasti 50-ak mm bez problema.

Više planinske zone će napokon dobiti pravo zatrpavanje.

Talas padavina ide i u toku predstojeće noći, a sutra su mogući i prvi pljuskovi sa grmljavinom.
 
Počela kiša kod mene i malko se vetar razduvao.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Da ne odgovaram svima pojedinačno, evo karte za litražu do četvrtka po GFS-u:

GFSOPIT12_96_18.png
 
Kod nas je toliko padavina bilo u zadnjih 15k dana d se već vidi sa ovim koje su najavljene za sledećih par dana da nema od radov u njivama ništa do pola aprila . Daleko više od prosjeka u okruženju . Vjerovtno će biti i žešćih poplava.
 
Нама на југозападу, не треба ни мраз, ни киша ни снег. Још ми се вода за шталу није одледила.
 
Prestao vetar al' osvanulo neko musavo jutro sa izmaglicom, posle kišne noći,bez neke značajnije količine padavina.....
I zahladilo, jutros bilo samo 2 u plusu,trenutno 4, izvadih dukser gaće iz ormara, nešto sam ih rano izbacio iz upotrebe...
 
Počela kiša sa grmljavinom.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Au druze, vec grad? U BG-u je malopre bilo sunce, ja poneo naocare, a onda poce evo sada da pljusti :)))

A po onome sto sam ja gledao, cele nedelje ce biti red oblaka, red sunca, pa malo kise itd... Temp. u proseku oko 10'c.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh