Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pazi sad kad krene kisa da pada svake nedelje,samo da ometa u poslu...zakasnila samo 2 meseca ,gde je bila kad je trebalo.Barem ce se sad lakse tanjirati kukuruzi koji nemaju ni jednog kllipa i suncokretista :p.
 
Opak odraz oko Vršca, mlatio je led tu negde sigurno:

ko2017090218000000d_BZ.cappi.png
 
Kimi druze pa zar je moguce da bas ovoliko svi pogrese prognozu i da fakticki samo jedna linija zaista pokisne, a sve ostalo ostane gotovo suvo. Pratim more kojekakvih sajtova, foruma i samo jedan je bio realna i tacan 100 %, a to je dhmz Hr. Vidim svi su najavljivali da ce sumadija pokisnuti, te zapad i severo zapad,te Bg, a ono da ne bese tog jednog oblaka koji je prosao od srema do Vrsca nista ne bi ni bilo.
Nije mi jasno da se bas toliko moze pogresiti, pa zar prognosticari i sve nase sluzbe nemaju nekakvu opremu koja moze nesto preciznije da odredi. Ispadne da gledaju u pasulj i da vise pogodi neka zaba u tegli nego oni. Ja ne znam, ali da u u Japanu bilo bi do sad vise puta boc boc.
 
Posle dužeg vremenskog perioda, napokon u kišomeru 21 litra. Toliko za ovu turu, čekamo sledeću...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh