Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U hladu na 2m visine 37 stepeni trenutno, ljudi ovde vise nije pitanje sta ce biti sa usevima, daj da mi prezivimo. Najzalije mi drveca, pre neki dan isao po ataru i gledam mnogo drveca je vec ostalo bez lisca.
 
Tropski prvi, a umereno kontinentalni triesprvi :osmeh:.
Neko pito za kupus, posadio 100 rasade, dvadeset preživelo, uz sve agrotehničke mere zalivanja. Nema veze zato paradajza ko u Španiji :osmeh: Kao kad se ono oni grudvaju sa njim na kraju sezone.
Hm, grudvanje, šta to beše :haha:
A inače ima stvarno neko zahlađenje za Vojvodinu nedelja na ponedeljak, ostatak Sstana uglavnom kurko izgleda, tako kažu svuda po internetu
 
Nisam verovao da je das tolko pa sam upravo izaso napolje da proverim u debeloj ladovini 39 a u kuci sve sa ukjucenom klimom 30

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
Nedelja kasno uvece i tokom noci,osvezenje u vidu kise zahvatilo bi gotovo celu Vojvodinu,jedino krajnji istok je problematican... Svi znamo da je kasno za useve,ali sad su ipak u pitanju ljudski zivoti...Nadamo se sto brzem osvezenju
 
Molio bih Kimija da prokomentariše izjavu čoveka iz RHMZS o 35-ogodičnjim periodima ,,toplih i svežih,, lete ?
 
Nedelja kasno uvece i tokom noci,osvezenje u vidu kise zahvatilo bi gotovo celu Vojvodinu,jedino krajnji istok je problematican... Svi znamo da je kasno za useve,ali sad su ipak u pitanju ljudski zivoti...Nadamo se sto brzem osvezenju

Da , ali to je samo jednodnevno osvježenje . Biće i kiše i pljuskova izgleda ali ko kolko bude imao sreće , odma u utorak se vraća vrućina , a malo duže zahladjenje je pomjereno za sledeći petak , ako ga i bude.
 
RHMZS
Do kraja nedelјe (04-06.08.) veoma toplo sa maksimalnom temperaturom od 37 do 42 °C. Tople će biti i noći, u većini krajeva tropske, najniža temperatura iznad 20 °C. Početkom naredne sedmice osveženje, a potom u sredu i četvrtak (09. i 10.08.) osetno toplije sa temperaturom od 35 do 40 °C.

::suncanje::
 
Овакво време идеално за реуматичне као што сам ја,само да нешто друго не откаже!?

Jest, pa pred promenu veliku kad počne da seva u krstima a i šire :haha:
a neka zima se uvuče u kosti, he he, i sam sam takav ::lose:: ne mogu da kažem meni ova vrućina prija, nego greota, ubi nas bre ova suša, kad moraš i voćnjake da spasašavaš, tuga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh