Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene krenuo veliki pljusak ali nije dugo trajao , palo 7 litara .
 
Od maja meseca ovakve kise nismo imali. Ne merim ali ne verujem da se sakupilo vise od 12 l
Ni blizu onome sta radar na rain alarmu pokazuje!
Ako budemo i sutra dobili jos 3 put toliko mozda i ima nade za soju za neki minimalni prinos! Kukuruzima je odzvonilo odavno, bar sto se mojih tice!
 
Ja ne znam što ovaj vetar jede govna ovoliko,kako krene kiša on pojača i pretera oblake, na momente duva olujni vetar,ovo je već deseti put da prekida kišu,i sve šalje za mađarsku.Moje selo je na samoj granici dobrih padavina severno od mene kiša razuvaljuje,a kod nas ništa.

Dok ovo pišem kiša počinje jedanaesti put a vetar opet nenormalno duva:zli:
 
Туку громови овде код нас у близини......а богме и пљусак.....е овај је звекнуо код неког
 
Trenutno pada najkonkretnija kiša ove noći. Eh, da je došla bar dve nedelje ranije. Bojim se da je sad kasno... Mada gledam sad radar i vidim da opet dobro prolazi selo, deo atara južno od kanala, Turija i Tuk. Oni su crveni dok je ostatak braon, e sad kolika je to razlika u količini kiše - nemam pojma a baš bih voleo da znam.

edit: hahaha, skoro istovremeno. Da, pada kod stiropora ali mislim da su Tuk i Turija najbolje prošli večeras.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh