Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Kimi Sa puta te parcele sto se mogu videti,kukuruz u Zrenjaninu izgleda bolje nego kod nas ,a i dobijali su vise kise od nas,tj mi nismo nista maltene.
 
Hajde Kimi ,jel si prisustvovo merenju tom merenju u pustinji ,nisi.Znam da ima procedura kako se meri , ko mi garantuje da su se oni pridrzavali. Oni su napisli, mozemo i mi,posto sad gledam dnevnik ljudi asfaltiraju put po ovom suncu.
Ne znam za Kimija ali ja sam bio u Sahari kada je bila temp +52 c u hladu , koliko je bilo na pesku ne znam ali verujem da je bilo dosta vise. Zanimljivo je to da sam lakše podnosio tu temp nego ovih naših 40 c

- - - - - - - - - -

Jahanje kamile je trajalo 2h i niko nije pao u nesvest
 
Pa znaš li kakvu bi stvarnu temperaturnu "trpelo" čovečije telo na užarenom pesku i kamenju te američke mrtve doline, ili u Sahari... sat maksimalno na suncu usred žege i momentalno padanje u nesvest.

Bio ja 2008 ili 2009 u Egipat na more...hoce zena da gleda piramide rekoh ajde.POsle celog dana sekanja autobusima stigli na 45+C.Ja tih 45 nisam ni osetio.Toplo ali suv vazduh kao barut ne znojis se uopste ni posle 3 sata na suncu.Secam se da smo komentarisali da bih menjao ovo za nasih 33C. gde sam gola voda bilo sta da radim.Ne zovu Vojvodinu dzaba tepsijom.Prasina i sparina

Vidim da opet od ponedeljka-utorka najavljuju toplotni talas
 
Kimi daj konkretno sta nas ocekuje za vikend, jer te pdavine su nam poslednja sansa ako uopste vise i postoji.
 
Grmi i seva na zapadu, kad bi htela da dobaci koju litru.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh