Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Boga mi nek vam je u pomoci. Zaista jedna odvratna godina i sad jos +40 stepeni bez padavina kad treba da je max 30 sa puno kise. Definitivno jedan od najsusnijih Juna i najtoplijih u blizoj i daljoj proslosti. Ne sluti uopste na dobro.
 
A kako će to sve izgledati tek do petka kada vetar menja pravac i prelazi na severnih pravaca . Znači od noćas em visoke temperature em i južni vetar ili kako ovde neki zovu fem vetar
 
Hej,kod mene upravo bila kisa :haha: Bas sam skontao da mi treba siri kisomjer jer ni jedna kap nije pogodila unutra .ha ha . Znas kad ne uprlja auto . Sunce nije imalo kada ni prestati . Jbg sad ne mogu reci da nije bilo kise.
 
Ovdje pocele lagano i evo je pada vec 10 minuta...bio sam se uplasio al mogla bi ovo bit solidna godina za ovaj dio Republike Srpske
 
Kimi, hoce li konacno posle toliko vremena pasti kod mene u nedelju? Vidim da rhmz pokazuje mogucnost.
Hvala na odgovoru.
 
2007 godina bila je katastrofalna a evo deset godina kasnije smesi se isti scenario.Nema sta da se doda.Dzaba vise gledati u modele kada se oni bitno razlikuju iz casa u cas.Najbolje je iskljiciti internet i televiziju jer bas boli kada vidis da nesto jave i nadas se i onda nista po ko zna koji put.Nek nam je bog u pomoc jer od GFS i Wrf nema nade.
 
Kimi sad vidim na yr.no za moj kraj najavu nekih padavina za subota popodne i noć i nedelja prepodne. Da li ta prognoza je izvesna i kakve su šanse za moj kraj da tada dobijemo kišu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh