Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Изгледа да ће и прва декада јануара бити килава, што значи лагани плус без снега и јачих минуса. Клима се пореметила. Мени лично то одговара из пословних разлога али не ваља за сељаке, мање влаге, хладноћа не убија штеточине.. Свим члановима форума желим све најбоље у новој 2018. години.
 
Minimalci ovog jutra
Screenshot_1.png
 
Sada sam saznao da se sve prati I zapisuje,ja sam prosle godine samo zapisivao zapazanja pre podne I posle podne a u sustini bi trebalo na svaki 3 do 4 sata da se zapise stanje,jedan dan jedan mesec.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
Januar, februar i mart biće suvi ali april će biti hladan....

Maj je bio juče sunčan i hladan a danas je jun takođe hladan a oko 8 sati ujutru propskala kiša.
 
Sve najbolje takođe, Zorane i Petre, (a i ostala "bando") pa da me zezate (peckate) i u Novoj Godini !!!:ppozdrav:
Magarac, pa ne znam za šalu !!! ::sramota::
Ja sam Sremac, i zdravo sam besan...
Što bi rekli u onoj tamburaškoj pesmi...
I dalje nastavlja:
A volem komšije više neg' išta, čim izađe susjed na sokak, ja o'ma "u kapiju"...
I zato poznam "vremenske prilike" (jel magarac i to zna, jel'te), između košenja, skupljanja, bauljanja i skokova u vodu i ostalog....
Inače, moram kast'i da je otpustilo napolju, al se i smrklo, (i meni pred očima) i paducka nekakva kišica, u plusu je...
Pogotovo posle 2 ljute s nogu, i par rogonja sa šamlice uz Leskovačku mućkalicu....:ppozdrav:
 
Opušteno drugari biće kako je onaj od gore odlučio.Samo sreće i zdravlja da je svima a materijalna dobra nisu na prvom mestu.Sutra ujutro pišemo u novoj temi pa hajde da ovu završimo na lep način bez svađe i prepucavanja. :ppozdrav:
 
Neznam dali vredi i da pišem ali neće da škodi, padavine u ovoj godini tojest za celu godinu, 395lit po m2, lep uvod za sledeću, nefali puno ali no.
 
Evo i ja da svedem padavine za kraj godine,sve u svemu malo padavina ali dobro raspoređene,pa smo se nekako provukli za ovu godinu daleko je to od sjajnog ali šta smo sve gledali ovde na forumu bio bi bezobrazan da se žalim.Valjda će sledeća godina dati mnogo više padavina.


5xn03k.jpg
 
Mnogo je bitnije vreme kad padne nego koliko padne.

- - - - - - - - - -

Mnogo je bitnije kad padne nego koliko padne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh