Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas ljudi granulo sunce jbte ne moze covek da se navikne kako sija i sve bljesti!
 
SUNCE,da ne poveruje covek. Skoro pa skroz vedro nebo.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Lepo,sučano prepodne, pokoji oblačak preleti nebom, nema ni jednog na vidiku da zapreti grmljavinom i gradom, mada najavljuju za poslepodne "ponegde"...
Temperatura prijatnih 14 stepeni, sa tendencijom porasta, vetar veoma slab, tek što pomera lišće po drveću...
 
Sunce i jeste potrebno, jer samo tako može doći do razvoja konvektivne oblačnosti i pljuskova.

Ovako bi ostao samo suvi i hladan tmunjavor pod sterilnim stratusima.

Oblačnost brzo struji sa severoistoka, pa je verovatno da će nešto organizovano da uleti sa Karpata kasnije i da onda pobudi razvoje i kod nas.
 
I mene muči košenje lucerke...

1111111111111111111111111111111111111111111-b6ca78.jpg
 
I ja trebam kositi, bez obzira na uslove,valjda je najgore od vremena proslo. Ima li Kimi sta da kaze? Kositi ili....?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Inace dugo je trajalo, pocelo da grmi i seva, ide iz pravca jug- jugoistok.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Od 17 do 17:45 kisa sa ledom kakvu ja nisam zapamtio ,po dvoristu sve jos pliva ,a dosla iz pravca Sapca (jugoistok) odakle nam skoro nikad ne dolazi.
 
Ovde sunce granu konačno,al zato sve pliva u vodi,kukuruz ko je posejao mora opet,pšenica opet zavisi na kakvom je položaju njiva,neke plivaju u vodi kao da je pirinač,a neke su pregrmele.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh