Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Paore :ppozdrav:

Milovane, rekoh već, ide polagačko u smeru stabilizacije, valja sačekati samo još malo da se to i potvrdi još nekim izlazom.


Novih 21litar dole kući, sveukupno malo preko 65l za za nekih 36 sati. Sad će i komšo iz Stubla da me dopuni sa svojim podacima. Kakva li je situacija na Moravi ? Ovi planinski vodotoci sa Goča baš fino bili nadošli.
 
@kimi

Kod mene 61 litar za isti vremenski period. Morava se meškolji jer joj je korito već tesno. Izašla je u najnižem delu polja. Par njiva sa ječmom i pšenicom su već u vodi. Ne moje još uvek, ali kojim tempom nadolazi, vrlo uskoro...
 
Kakvo slepacko vreme danas, hladno kao u sred zime..............Ne bi me iznenadilo da u januaru imamo 15 stepeni......
 
Pa dobro bar ce biti toplo kad oremo u januaru :osmeh:
Mada meni neki instikt govori da ce sastaviti neko lepo vreme za jedno 10-tak dana, bez obzira na trenutne prognoze. Samo da nam se ovolika kisa ne obije o glavu sledece godine pa da zapece od juna do septembra
 
Jos u subotu kisa pa cela sledeca nedelja suvo,ali hladno sa jutarnjim mrazevima. Taman da se ovrse jos malo pa da se krene u oranje. Bojim se da je sa setvom gotovo.
 
Ja nisam zavrsio sa setvom,a nije ni zadruga sejace se koliko mi se cini do kraja meseca.Za oranje ima do nove godine pa ako treba i za docek!
 
Konacno dan bez kapi kise za sad 8°, ima I perioda sunca.
Vecina sajtova za prognozu najavljuje odlepsanje vremena od subote-nedelje
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh