Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam citao nigde o dugorocnoj prognozi niti slusao o tome na TV,ali sam cuo od nekoliko ljudi da se ocekuje da sledeca godina bude opet (nazalost) sušna. Danas mi jos jedan covek rece da je cuo da se ocekuje da sledece leto bude toplije za tri stepena od predhodnog.
Znam da su dugorocne prognoze nesigurne,ali ipak bih voleo drugacija predvidjanja od ovih da cujem...
 
Nisam citao nigde o dugorocnoj prognozi niti slusao o tome na TV,ali sam cuo od nekoliko ljudi da se ocekuje da sledeca godina bude opet (nazalost) sušna. Danas mi jos jedan covek rece da je cuo da se ocekuje da sledece leto bude toplije za tri stepena od predhodnog.
Znam da su dugorocne prognoze nesigurne,ali ipak bih voleo drugacija predvidjanja od ovih da cujem...

Gluposti,ne obaziri se :osmeh:

Padavina do kraja meseca teško da će biti,jedino možda tamo zadnjeg dana ove godine.

No,bilo je još 4-5 decembara kroz istoriju sa skoro nimalo padavina,tako da ne mari...
 
Nisam citao nigde o dugorocnoj prognozi niti slusao o tome na TV,ali sam cuo od nekoliko ljudi da se ocekuje da sledeca godina bude opet (nazalost) sušna. Danas mi jos jedan covek rece da je cuo da se ocekuje da sledece leto bude toplije za tri stepena od predhodnog.
Znam da su dugorocne prognoze nesigurne,ali ipak bih voleo drugacija predvidjanja od ovih da cujem...

U vecitom kalendaru pise da ce biti kisna.:)
A oni su tacni kao I dugorocna vremenska prognoza
 
Koliko se za sad cini snega ce slabo biti, ali hladnoce po prilicno. Na takvu hladnocu sneg bi nam izuzetno bio potreban.
 
Iz Rusije,s ljubavlju :osmeh: A vala je i red bio.

Danas:

danas.gif


1vi januar:

nova.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh