Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Noćas sam napisao da je kod nas palo 5l, kasnije je palo još 2l, tako da je ukupni bilans noćašnjih padavina skromnih 7l.
 
Skoro 9l u 8 sati mereno,trenutno se stibi ali nadam se da ce po podne izgobiti taj stid.
 
Jutros u kisomeru 24 lit ,a nadam se da ce danas dodati jos.
Nas je uhvatio onaj veci oblak na radarskoj slici sto je cici postavio na prethodnoj strani.
 
Kod mene 3mll puna kapa za jedan dan jos toliko da padne i bice super. Ispade WRF-NMM najtacniji videcemo za danas sta ce biti.
 
Ukupni bilans 28-29litara. Dosta jako nevreme je bilo,čini mi se,u ataru izmedju Starog i Novog Žednika. Izbio je požar,valjda nije niko nastrado.... Je l' ima nekog iz tog šora da je video ili čuo nešto više?
 
Trenutno pada jako lepa kiša,da dopuni onu od juče,samo neka potraje

Pljušti :kisa:5 litara za 15 minuta,nije loše,da je ovakva bila krajem jula,redovna godina.
 
Poslednja izmena:
Ovaj mali oblak istresao za 20 minuta 10 litara,a onaj od juče veliki za 2 sata isto 10 litara.:sta: Ukupno juče i danas 20 litara


10z4u4g.jpg
 
Sinoc 15l kise palo,a vetar je napravio haos po ataru dosta njiva povaljano i jedan moj suncukret od pola njive pa u dijagonalu ostale njive su mi pretrpele minimalnu stetu malo nakrivljeni kukuruzi!
 
Meni vetar napravio posla...
Oborio mi stari čardak... hteo sam sliku da postavim al ne znam kako sa mobilnog da ubacim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh