Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo u Apatinu pocela padati uz grmljavinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam ljubomoran,ide odatle prema meni, dal ce doci? , stavit cu joj kafu ako dodje da malo posedi.
 
Lele, citam kako pisete da negde pi Vojvodini pada, ajde racunam, veceras da pokupim seno. Kad počinje kod mene iz niotkud. Sve pokislo... Nije jaka, ali mokra.... Pada jos...
 
Izleda da je padalo zapasnim obodom grada i dalje.Tomo vs u istom smo gradu kos tebe pljusak a kod mene ni kapi.Odoh obici atar.Cuo sam i ja za 20 to minutni grad u Kucuri
 
Prigrevica izgleda dobija jaku kišu,oblak stoji već dugo,a nas preskočila samo tako,a treba je ko zlata.
Komšo nije neka kiša po mojoj proceni 2 l pokvm više je mirišalo na krutinu.Grmljavine dosta poneki grumenčić leda ali nije ništa strašno.Protivgradna aktivna u apatinu svilojevo i kupusina
Neproverena inf svilojevo opet led....
Znas onaj osecaj kada počinje da padaju krupne kapi kiše....:
 
Комшије, што сте се окомили на човека. Није он крив што ми немамо кише.:osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
A meni se činilo kao dobra kiša,od Sombora prema Bezdanu i Gakovu Pada led veličine lešnika,već 10 minuta.
Provereno svilojevo u selu 20 min led veličine lešnika kaže mi prijatelj.Bilans sve potučeno leži na zemlji..:zli:
Sada se trenutno od sombora crni i grmi tako da komšo ti si bliži tome.
 
Poslednja izmena od urednika:
Cujem da je u Beceju jako padala.Kod mene ni kap mada nije toliko ni hitno za kisu,vlage ima dovoljno.Do pre neki dan smo plivali u vodi...
 
Mi smo malo dobili od prošlog puta (oko 30-ak litara) i dobro bi nam došla.Okolo gtmi a kod nas za sada ništa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sada sam dosao iz atara Vrbaski 8 reon dobio samo takvu kisu i prosli put je najvise kise tamo palo tako da je prelilo 100l ko nista do sada.Samo lepog vremena bez velikih temperatura ko sto su bile do sada ma ima da bude vrh!:cool:
 
U mestu Zobnatica severno od Bačke Topole takođe padao grad:

6qgls9.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Sada sam dosao iz atara Vrbaski 8 reon dobio samo takvu kisu i prosli put je najvise kise tamo palo tako da je prelilo 100l ko nista do sada.Samo lepog vremena bez velikih temperatura ko sto su bile do sada ma ima da bude vrh!:cool:

Sto se tice Kucure,samo selo je dobilo leda velicine lesnika,atar prema S.selu,Kuli i Vrbasu dobru kisu bez leda.Od Pejinovog vocnjaka prema Vrbasu ni kapi,kao ni deo preko slajza u pravcu Zmajeva gde smo kum i ja ceo dan spartali i dobijali poruke o ledu u selu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh