Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šandor , jel imao "klipove " , kolko vidim bio je baš u početku metličenja . Biće svega , istjerivanja normalnog klipa , istjerivanja "hemafroditskih" golih klipova . Ovi kojima je otkino metlicu nema veze šta će im metlica ima ih milion u polju , a ako je slomljen ispod klipa tu će se nešto istjerivati ali biće i degeneracije . Po nekoj slobodnoj procjeni imaćeš oko 20% gubitak uroda , ne više.
 
Ja sam imao 60% roda na kukuruzu kojeg je led istukao, ali u daleko manjoj meri nego kod Sandora. Svaka stabljika koja je presecena ispod klipa nije dala nikakav rod. Toga sam imao doduse malo 10-15%. Iskreno nisam optimista za ovaj kukuruz.

Sada sam malo gledao. Kod mene je nevreme bilo oko 24-25.jun 2013.

Kod Sandora ako bude 30-40% roda bice dobro. Nazalost::lose::
 
I ovde se bila lepa spustila kisica, a cera mi javlja da je jedva oterala auto do grada koja je provala bila.
 
U Apatinu je počela da pada pre nekih 10 minuta, sve je praćeno jakom grmljavinom. Nije provala oblaka, ali dobro pada i kako se čini neće skoro stati.
 
Ljudi gledam Rain-Alarm, izgleda da ce i Zapadno Backi okrug nastradati... Da li moze neko iz Sonte, Apatina, Bogojeva da napise stanje?
 
U BG sam trenutno, vidim da ide. Moracu u 12h buditi nekog da saznam sta je bilo.... Bilo je u fazi Heavy, sad poslednji snimak vidim da je oslabio na crvenu boju, sto nije led.
 
KOd nas nista kise danas...vruce sparno i standardno se oblak podeli i ode sa obe strane...jedan desno drugi levo

wh1sea.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh