Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sutra moram da pokosim, taman se ocedilo da moze da se udje, ako opet padne kisa mora da se ceka da bi moglo da se udje.
 
Danas je čitavim putem od Bg-a do Novog Sela bilo pravo utrkivanje za sve vrste radova na otvorenom,pre svega za košenje..:osmeh:

E sad,pljuskova i nestabilnosti će svakako biti...neko će da nahebe,a neko će se izvući suv,uostalom kao i uvek.

Komšo,bojim se da nas ovakava strujanja baš "obožavaju",pa bi vrlo lako mi mogli biti ti koji ćemo da .......
 
Poslednja izmena od urednika:
Kimi, koliko vidim u mom kraju se ne očekuje kiša narednih dana.. Kod nas već lepo prosušilo, tako da kiša ne bi bila na odmet.
 
Jake oluje u RUmuniji i Bugarskoj.Kod nas (još danas) uglavnom stabilno,uz gdekoji pljusak kasnije.

screen-shot-2014-06-07-a.png
 
Trenutno tmuran oblak iznad Nikolinaca, ne umem da ih raspoznajem, samo da ne bude grada... Inače sparno je, nije više vrućina ali je sparno.
 
Uhvatio sam dva oblaka na putu iz bg-a,jedan u Vladimirovcu i jedan kući u Lokvama no ništa opasno sem malo vode (jako malo možda 1-2 l ).
 
Kod nas krenula,krupne kapi uz malo pojacan vetar.Vec je pokrila beton za tili cas,e sad da li ce nastaviti ne znam...mirise prasina!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh