Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Biće hebeno,a RHMZ i država ćute....ok,svakako da ovo nije opasno kao ona dugotrajna kiša na ogromnoj teritoriji,ali bogami koga zakači oblačina neće biti nimalo naivno.Još ako se zalepi neki oblak na neko brdo,a tu izvorište neke male reke,eto ti opet bujica.

A o uslovima za oluje tek ne treba pričati,temperature idealne,vlage na visini koliko hoćeš,u prizemlju tek ne treba trošiti reči.

Nekako opet će najviše da nadrlja sliv Zapadne Morave,Kolubare i Jadra :sjasi:

maps.png
 
Vidim spominjete italiju,ja sam 90 km.dole ispod Verone,juce bilo lepo vreme a od jutros je oblacno ali bez kise.
 
Зашто пола сајтова са метеоролошким прогнозама не ради? Ради можда сајт од хид. мет. завода а остали попут yubc.net са вишедневним прогнозама не раде.
 
Зашто пола сајтова са метеоролошким прогнозама не ради? Ради можда сајт од хид. мет. завода а остали попут yubc.net са вишедневним прогнозама не раде.

Ne znam sta se desava, i ja sam hteo to isto da pitam pa sta je sada nemozemo ni prognozu da vidimo vise ovo je haos
 
Vec treci put danas krece kisa da pada.Po radarskim slikama tako ce biti i narednih pet dana.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kimi ,vise ne smem ni da citam tvoje prognoze, nakon one za obilnu kisu, nekako zaobilazim ovu temu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh