Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vala kod mene ceo dan kisa,sa manjim prekidima.Jutros oko 5h je bila provala oblaka,ne znam tacno koliko je palo do sad,ali sigurno mnogo.Vec poceli ljudi da psuju kisu.
 
Kod mene preko 50 litara do sada.Ono sto me brine je jak vetar koji je poceo pre jedno pola sata.
 
Kod mene kiša i dalje pada i to, vjerovali ili ne, sve jače. Sad se natovario i neki vjetar, mlati takvom silinom da ne može da se stoji na izloženim mjestima. SVE parcele u podnožju brda su 100% pod vodom, rijeka Modran je pred izlivanjem a poseban problem je akomulaciono jezero Sniježnica i brana na njemu. Čuo sam da je voda došla do preliva i da naveliko prolazi a pošto to nije nimalo bezbjedno očekuje se da puste vodu kroz glavni ispust, što neće biti nimalo dobro.
 
Зомбие зар је толико напунила брану..Не верујем да теби може Сњежница нешто ипак си са ове стране брда.код мене од јутрос од 3 сата преко 100 литара.
Шта је са Кимија нема га нас обрадује да ће овај циклон да смакне више ј...м му кап
 
25l kise do sada malopre se provozao do atara voda lezi po njivama i na gornjem terenu,a zita polako pocinju da lezu!
 
Prešla 70 litara.Sada okrenuo i jak vetar da piči.Bio malo pešaka u ataru stanje još uvek normalno,nema vodoleža nigde.Kanali se polako pune.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh