Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
za 5 min palo preko 5l po m2,i dalje pljusti,ovakav pljusak ne pamtim od skora u nasem kraju....
 
Kod mene se opasno naoblacilo,sada sam stigao kuci pa sam svoj put skratio atarskim putevima kroz selo 3 km od mog sela(ili ti selo do mojega :) ) tamo ljudi ciste grad(led) lopatama, na uvrtinama stoji kao da je sneg pao, uzas blagi...nisam smeo da stajem koliko je los prizor!
 
U NSu pljusak kakav nije bio odavno,pljuuusti.
imag0354.jpg
 
Veoma,veoma jak pljusak,pravi potop.Trajao je nekih pola sata,zemlja vise ne prima vlagu,sve sto padne ili stoji gore ili,ako imate srece pa su vam parcele pod nagibom,odlazi nizbrdo.Danas je cijeli dan bilo ekstremno sparno,ne moze da se dise od vlage.
 
Kod nas 10 litara u malo predjasnjem pljusku. Neki su prskali, pa beze iz atara. Valjda ce im uspeti to sto su radili.
 
@Kimi
Kakve su prognoze za nepogode,hoce li nas zaobici ovog puta,mislim,narednih dana? Ne pitam samo za moj kraj,nego uopste,posto od protivgradne sluzbe nece biti neke pomoci ove godine ::jako_besan::
 
Pre podne bilo suncano i prijatno a popodne sastavio pljusak uz grmljavinu. Nije bilo leda. Vise ne pada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh