Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko2013082708300000dBZ.cappi.png

ovo je trebalo da dodje pre mesec dana a ne sada ali jbg.
 
Pocela kisa padati,ne da raditi ni danas nista,a sutra praznik,tek prekosutra,a mozda ni tad,izgleda da nece stati skoro. A jutros je bilo maglovito da se nista videlo nije.
 
u mom kraju od kraja juna ni kapi, gde su jace njive i gde je 2 puta zagrtan ifreziran tu se jos drzi ali takvih je malo, ostatak kao prosle godine mzoda malcice bolji
 
E jbg Macva k'o ukleta ,po svim radarskim slikama zaobilazi nas u sirokom luku ili se tek malo ocese od Loznice do Sapca.
 
kod mene pada umerena kisa ali mislim da ce me zaobici danas obilnija kisa,cini mi se da se oblacnost premesta nesto juznije od mog kraja a dole prema nisu izgleda bas dobro.sutra najavljuju obilne padavine,videcemo sta ce biti,sta mislis kimi za sutra?jel postoji opasnost za grad?
 
Upravo tako Željko,glavnina ove oblačnosti se premešta dolinom Zapadne Morave i južnije duž Ibra dalje ka podkopaoničkom kraju.

Sutra bi po svoj prilici ujutru trebao stići novi talas padavina sa mora,dok bi se popodne razvedrilo uz jake konvektivne razvoje.Da,postoje realni izgledi za jaka nevremena lokalno.

Jutarnji talas padavina:

0l4v.png



A kad taj talas prođe,u popodnevnim satima: :)


ko8a.png
 
Poslednja izmena:
bice veselo u centralnoj srbiji sutra.mogla bi kisa da padne nece smetati ali nemoj grad opet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh