Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas je posle podne padala dobra kisa,sva sreca pa me kisa nije sustigla u ataru
 
Opet je počela padati i prema prognozi padat će sve do sutra. Ako se prognoze ostvare mogli bi i ove godine kao i 2010. silirati po ovakvim uvjetima

7f6b9c31.jpg
 
Kod nas ukupno 12 litara jucerasnji dan! Prva kisa u avgustu! 24.06 je palo 18 litara,u medjuvremenu za 2 meseca oko 20 litara i sada ovo!Kad te hoce,hoce te...Ne kukam,iznosim cinjenice
 
@mbranko hvala za objasnjenje :ppozdrav:. Nekako sam imao osecaj da kod vas stalno pada :osmeh:, ali u svakom slucaju, kada pada, uglavnom padne dobra :kisa:.
 
Juce popodne nas potera nevreme iz suncokreta, pokisli smo ko misevi dok smo pokrili kamion i prikolice, sreca pa nas grom nije pobio. Pola televizora i telefona po selu izgorelo od munja, a palo samo 11l i to u selu a u ataru negde nije ni kapi bilo
 
Pogledaj ovaj link gore .Fino ide tamo a sad kod mene pala dobra. Valda se neće posve raspasti do srema.
 
Nista od toga sad gledam kako se kretala masa pre par casova i po radaru bi trebalo da je dosla do mene ali nije. Cale jutros bio u obilasku kaze nije kasno za moj Rubin.
 
Nista od toga sad gledam kako se kretala masa pre par casova i po radaru bi trebalo da je dosla do mene ali nije. Cale jutros bio u obilasku kaze nije kasno za moj Rubin.
Nemoj da te vara taj časovnik .To je teška budalaština. Ovo što sam postavio je trenutno stanje i baš kad dodje do tebe tada će i padati a ovamo pokazuje 12 h.
 
Nesto ocito dolazi iz pravca HR, sto je nama zapadno. Cinimi se da ce ove padavine najvise koristiti setvi uljane repici i kao zalihe za sledecu godinu. Soja ce isto nesto profitirati, ali nista epohalno jer je to prosto neverovatno kako su pozutele u roku od samo par dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh