Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam ali tacno se i obradujem kad vidim da kazes da ce biti 2 stepena nize...nije sarkazam...vec sam se pripremio na pakleni ponedeljak...Kimi ja taj vetar ne vidim ni na jednom sajtu koji ima jacinu vetra od ponedeljka do utorka...mozda promene i oni u zadnji cas...ima li nade za kisu
 
Treba kise,danas isao u obilazak.Kasnija setva generalno jako lose izgleda.Soje treba da nalivaju kao i ranije posejani kukuruzi koji se za sad jos drze,dokle ce ne zna se!Crpe zadnje rezerve vode a kad to nestane,verovatno kraj vegetacije i odumiranje!Suncokreti za sad najbolje izgledaju!Repi isto treba kisa i to dobra...Sve u svemu,nadamo se da cemo u narednih 5-6 dana dobiti barem nesto,ako ne bice malo bolje od prosle godine!Jos ako ovaj vetar napravi neki dzumbus,bice sve skupo bez obzira na taktiziranje otkupljivaca i nadanja u rekordnu godinu!Vec sad mogu da kazem slobodno,od toga nema nista!
 
Kolega ipak je golf u pitanju :osmeh:
Danas su kod nas u Bijeljini najavljivali do 35 stepeni a u autu pokazuje 47 stepeni, sta li ce tek biti u ponedeljak kad najavljuju jos vrelije nego danas.
 
Jedna od večeras iz Belgije nakon prelaska superćelije,zaista sa razlogom level 3 izdat za to područje:

1000516_10151847514087150_1845979905_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh