Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas 14 litara uz sitan grad u samom selu a jedan deo atara prema Dunavu uhvatio dobar grad...........

Cuo sam da je u Bavanistu padao krupan suv grad,nadam se da sam lose cuo..............Pidikanci javite se............
 
Ovde u srbobranu lije samo tako:kisa:


Svega 5litara,ali opet bolje ista nego nista
 
Poslednja izmena:
Kod nas naisao jedan oblak i polio malo cisto da zezne kosenje zita tako i juce isto taman vetar prosusio ono opet porosi i nakraju smo odustali od kosenja!
 
Kod mene u ovom trenutku o da se zaratilo , prašte rakete na sve strane . Nikad nije bilo ovako sa svih strana po 5, 6 i Hrvati preko Save tuku , izgleda da se približava neko s...nje.
 
Ponovo kao i juce oko ovo doba grmilo i malo kise. Moram se ispraviti za juce, samo kilometar od mene pravolinijski se spustio takav pljusak da oluci nisu mogli da prime svu vodu a bilo je i krupnog leda. Kod svastike ostetio ali ne i razbio lexan kojim je pokrivena terasa.
 
Nas na kupanju u Beloj Crkvi uhvatila strašna kiša.Prosto rečeno potop.Pratilo nas skoro do Vršca.Nije se moglo voziti brže od 60km/h.
 
Evo vec pola sata pada ona sitna prava jesenja,jaoj miline vracam se iz atara prekinuli kosenje ceo atar mirise suncokreti,kukuruzi,soja rasirili listove ma milina ih videti!







!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh