Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi prijatelju,'oce l' u narednih 2-3 dana kod mene pasti kisa ili ce ipak dozvoliti da odradimo neophodne radove?Citam pet dijametralno razlicitih prognoza i nista mi vise nije jasno.
 
IVAN ILIC


Pa gledajući detaljnije malo karte za naredna 2-3 dana,jugoistok i istok najslabije stoje što se tiče šansi za padavine.

Sutra ih gotovo sigurno neće biti,jer će razvoja biti od Kopaonika pa dalje ka severu.Prekosutra bukvalno gledajući padavine od linije Novi Pazar-Niš pa dalje na sever po većini modela.

E u petak već ima solidnih uslova za pljuskove u tvojim krajevima. :osmeh:

Dakle imaćeš 2 suva dana po modelima...ostaje da se nadaš da će vreme poslušati u potpunosti modele. :bravo:
 
Arapi kupili tu zemlju i sad vazdusnon linijom salju pesak , dokle ce ljudi jos kisa moj ker odbacuje dlake i raste mu krljust
 
Danas najavili lep suncan dan temperatura do 27C a kod nas od jutros oblacno,nigde sunca
 
Čini se da je samo jugoistok i istok zemlje pošteđen prašine u vazduhu.

Ovde se vidljivost uopšte ne popravlja.I dalje je mutno i sivo.Sunce se vidi na nebu ali se uopšte ne oseća njegova toplota.

Vetrovito je,duva jugoistočnjak sa udarima do 10 M/S,ali bi vetar trebao da slabi u narednim satima.

Po satelitu krenula je kumulusijada na jugozapadu zemlje,pa će se tu verovatno prvo i razbuktati atmosfera za 2-3 sata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh