Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Biće noćas kiše još u Banatu :spavam:

6t0d3r.gif
 
Kod mene trenutno provala oblaka :kisa: :kisa:, malo ranije sipao u prskalicu panteru za divlji sirak izadem napolje kad ono pocne vetar odnese mi kapu pa sam stao kuci,al ko je je.e kisa vise ::novac:: vredi
 
Kod mene lepo padala,a i jos pada jedno 2 sata od prl. Samo ne valja ni to kod vas u zrenjaninu,od zita biti nista nece mora da ga je sasilo do zemlje. Ja vise volim kad svakih 10-ak dana padne po 10-ak litara nego 30 od jednom,pa bu poplava po njivama. Mada kad je nema dobra je i od jednom pa 30 litara.
 
kolko je palo u kulpinu jugos?
'kod nas sada pocinej kisa da pada i nadam se da ce se zadrzati malo duze da padne bar 50 litara
 
:pecanje:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242761883[/time]_________________________________________________
mislim ako padne 50l mocice da peca
 
da ako padne oko 20 30 ali neka padne kolko oce samo da natopi zemlju jer je sva ispucana ko u julu :udri:
 
Kod nas do sad na jednom mernom mestu 22 litre,a na drugom 23 litre po kvadratu. Sobzirom da je pre 5 dana palo oko 10 litara to je sasvim dovoljno,mada bi mogla sutra jos jedno 20-ak litara.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242764504[/time]_________________________________________________
Kod nas jos pada.
Dobro ce doci kisa da mi se soja oporavi od hemije.
 
Pocela pre pola sata... trenutno jos pada HVALA BOGU samo tako nek nastavi... ovim tempom moze i 3 dana da pada pa nece biti suvise! Nego sam iskljucio komp jerbo je grmelo i sevalo pa sam ga izvuko iz struje i iznutra detaljno ocistio...Bogami kod nas da ljuljne 50 litara doujtru bi zemlja sve popila... nebi tu moglo pecati...Samo nek PADA! :D :bravo: :cao: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Zrenjaninac je napisao(la):
Biće noćas kiše još u Banatu :spavam:

6t0d3r.gif
po ovoj slici vidim ja da nas u opstini zabalj kisa opet zaobilazi otkada su nam posekli sume pored dunava kod novog sada mi postene kise nevidismo
 
u Backoj Topoli je padala od pola 7 do pola 10 a sad cemo videti preko noci moje procene su da je palo 10-tak litara bar u mom dvoristu
 
mi dobismo prvu kisu posle tri meseca suse a mislim da i kiraj dobio jer sa te strane se podiglo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh