Vlagometri za žitarice

I koliko jos plus na ovih 72,5 dolara,mislim porez i poštarina?
 
Na ovaj sto sam stavio link od 67 e nema postarina, samo nasi sto naplate porez, ne verujem da ce vise od 1600 din. A nekad se desi i da ne naplate...
 
Dragane koji si pazario? Jel ga nosisi na njivu u traktoru? Valjda nije kao moj!:haha:
Onaj skuplji sam uzeo, da non stop je u traktoru ne vadim ga 😂 jos se ni jednom nije zakljucao, odlicno radi. Danas smo radili suncokret pa ce mo sutra uporediti i taj detalj. Upario sam ga sa granexportovim, od fabrickog podesavanja morao sam u meniu da ga pojacam za 0,3% sto i nije mnogo.
 
Ista situacija i kod mene kao sto je napisao dragan.kovacev. Odstupanje mog vlagomera LDS 1G u odnosu na vlagomer na otkupnom mestu je od 0,2% do 0,3% ,tj. za toliko manje meri. Isprobano je 3-4 puta i uvek je u tom opsegu. Kada se uradi korekcija greske od +0,3% u podesavanjima aparata, onda bukvalno izmeri isto kao i onaj na otkupnom mestu.
Ne znam koja bi razlika u odnosu na drugo otkupno mesto, ali da radi posao to da. Isto sam isprobao merenje tezine zrna jednog okrunjenog klipa i uporedio sa digitalnom vagom-rezultati skoro isti ( 1-3 grama razlike).
 
Stigo vlagomer
4045f57c6e3030e6d523411fa42d6538.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Metron Novi Sad. Oko 400 500e. Zaboravio sam koliko je drugar platio mini gac plus.

Mi imamo bas stari Dickey John ali radi odlicno.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Dicki John je mercedes,uzmi obican,treba zbog vlage a H te bas i ne interesuje,kad se meri ne mozes da utices na to.Meri i T.
 
Nazad
Vrh