VLADIMIREC T-25

Aki.w, bas na taj stroj sam mislio
Za 600e ne bih se ja tu mnogo omisljao pa i da nema nikakav alnaser.
Pa ni motokultivator bez prikljucnih orudja se ne moze naci jeftinije a ovo je ipak neki traktor....


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
ja cesto razmisljam kako bi mi sluzila takva igracka u domacinstvu.a realno kad pogledas koliko su telehenderi ,ovo bi moglo da se skrpi za 2000-3000e glat
 
Drug pre par dana prodao u dobrom stanju vladiku za 1100 evra neki rumuni iz rumunije, ne treba im ni saobracajna ni prevod
 
Mene bas interesuje jedan sa saobracajnom (moze i bez tablice). Propustio sam jedan mali zetor (2011), bas mi je zao. A 533 su preskupi (i krsine).
 
Po meni nemas za cim da zalis, T25 je dosta sposobniji po snazi od tog zetora.
Stric ima 2511, ja sam ga sa ursusom 335 kidao u svakoj situaciji i ako on ima 5 brzina.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Gledam na kp 1600-1700€ za krseve, ja sam moj platio 1000 sa papirima.Stanje je super za 1000€ (nov alnaser, gume zadnje ok, prednje nikakve, motor kao nov pritisak 3 bara ne pada nikad ispod)
 
Uglavnom, preprodavci "caruju"...
Nađe se i dalje poneki primerak da valja, a cena je prihvatljiva, mada ga brzo " bezecuju" pa osvane naredni dan u Oglasima za duple novce....
 
За сада одустао од куповине т-25. Нуде ми пар комада т-40 али људима тешко објасним да за две задње спољне и унутрашње гуме могу да ( у ствари могао) купим т-25. Имам једног т-40 са новим задњим гумама али продавац тражи златну полугу за њега.
 
Po meni nemas za cim da zalis, T25 je dosta sposobniji po snazi od tog zetora.
Stric ima 2511, ja sam ga sa ursusom 335 kidao u svakoj situaciji i ako on ima 5 brzina.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Za moje potrebe bi bio bolji taj 2011, ali no...
Naravno na jednom je 95 klip a na drugom 102, to u ovoj "klasi" itekako moze da znaci mnogo...
 
Pozdrav kolege, imam problem na vladimircu sa kardanom, kad dobije malo vece opterećenje sam se iskljuci, kao da ne uzubi zubcanike dovoljno... da li tu postoji neko podešavanje ili mora nesto dublje da se rastavlja?

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Da li izbaci i ručicu za uključivanje ?
Možda se samo ručica razlabavila, treba da, kada je gurneš u zadnji položaj, upadne u onaj "kanal" , "utor" i tu ostane, dok je ne vratiš napred, isključen kardan....
 
Iskoči ručica kad se ugasi, neko je tu nešto pravio davnih dana oko tog kardana, ručica je sečena i varena, a pošto je Traktor kod nas od 87me a mi nismo ni radili sa kardanom ni cackali oko kardana do pre par godina ne bih znao šta je čačkano.
Da li ima neko voljan da mi slika svoju ručicu za uključivanje, posebno deo gde ulazi u menjač da uporedim sa mojom, hvala unapred.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Ne znam koliko se vidi....
Ovako je kupljen traktor sa takvom polomljenom ručicom (i drškom od šrafcigera na vrhu 🤣 )...
Neko je pokušavao da vari, pa nije uspelo, i na kraju zanitovao....
Uglavnom, kad pomeriš ručicu napred, mora da upadne ispred onog "brega", ispupčenja na kućištu rezervoara za hidrauliku, to je položaj "isključeno", naravno, suprotno, unatrag je "uključeno"...
Kod mene nije držala ova "ručica", neki smešno tanak plehani materijal, pa sam savio malo da bude bliže rezervoara hidraulike....
Imao sam problem kao i ti, da izbaci kardan i isključi se sam, upravo "zbog-radi" toga sam iz prve pogodio šta te zeza...

https://postimg.cc/sGMW8931][/url]
 
Poslednja izmena:
Probaću i ja malo da savijem, i kod mene je slično budženo. Problem mi se javio u košenju sa rotomalcerom traktor ga nosi bez problema ali čim udje u malo jaču masu izbaci ručku... ako je pridrzavam rukom radi bez brige.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Evo da se pohvalim prodao sam rusa i nasao na otpadu za 900€ imt 560.Sad sledi sredjivanje imt-a izrada nove kabine(stara propala) i prodaja.Naravno cim ga prodam kupujem opet rusa koji je idealan za mene!
 
Pozdrav ljudi imam problem na mom Vladimircu, zamenio sam stubline klup karike, kad upalim motor i kad se zagreje tece ulje na iberlaufu. Ima lu ko da mi kaze sta bi to moglo biti. Hvala
 
Pozdrav opet ja. Danas merio te nove stubline da nisu ovalne, nisu ovalne ali majstor kaze da su 3 stote u plusu. Kada sam stavio kariku kompresionu u cilindru zazor izmegju krajeva karika je 0.25 ove druge dve je 0.36 a uljne je 0.63 dali je to razlog izbacivanja ulja kroz iberlauf. Hvala
 
Nazad
Vrh